Zbieramy krew dla Polski

Opublikowano: piątek, 26, maj 2017

zbieramy krew dla polski 1 zbieramy krew dla polski 2

Dnia 25 maja uczniowie ze Szkolnego Koła PCK: Paulina Rzepnikowska, Dominika Kot, Hubert Dobrowolski, Martyna Trzcińska, Katarzyna Góra, Katarzyna Jandzio, Mateusz Czepkowski i Nikola Bardabusz wzięli udział w akcji: "Zbieramy Krew dla Polski". Celem akcji było promowanie honorowego krwiodawstwa w środowisku lokalnym. Głównym organizatorem był Zachodniopomorski Oddział Okręgowy PCK w Szczecinie i sklep Intermarche. W ramach akcji młodzież rozdawała ulotki na temat honorowego krwiodawstwa, przedstawiono pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na fantomie. W trakcie akcji odbył się rodzinny konkurs plastyczny oraz konkurs na hasło promujące honorowe krwiodawstwo. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem.

zbieramy krew dla polski 3 zbieramy krew dla polski 4