Zawód z licencją na zarabianie

Opublikowano: piątek, 16, listopad 2018

15. listopada odbył się konkurs edukacyjny "Zawód z licencją na zarabianie". Konkurs zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim we współpracy z firmą "Amazon Fulfillment Poland Spółka z o.o.". Głównym celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań zawodowych wśród dzieci i młodzieży. W konkursie wzięły udział trzy drużyny, stworzone z uczniów klas trzecich gimnazjum i klas ósmych.

Drużyna I                                                         Drużyna II

Hubert Śliwka 3 b gimnazjum                    Kinga Byszewska 8 a
Dawid Kuszmar 3 b gimnazjum                   Aneta Urban 8 a
Natalia Polewczak 3 a gimnazjum               Piotr Padewski 8 b
Alicja Kubiak 3 c gimnazjum                Krzysztof Zawierucha 8 b

Drużyna III

Izabela Kościukiewicz 8 c
Klaudia Jakóbczak 8 c
Oliwia Rudy 8 d
Aleksandra Kot 8 d

Zwyciężyła Drużyna I - gimnazjaliści. W nagrodę uczniowie klas trzecich gimnazjum pojadą na wycieczkę zawodową do firmy Amazon.

Po konkursie odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielką firmy Amazon. Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z warunkami pracy w firmie Amazon. Ciekawym elementem prezentacji było przedstawienie właściwych zachowań podczas spotkania rekrutacyjnego.
Na zakończenie, wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety od firmy Amazon.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WARTOŚCIOWE, ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA ZAWODOWE SPOTKANIE.

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynku