Warsztaty językowe w Kaliszu Pomorskim 2019

Opublikowano: piątek, 08, marzec 2019
WARSZTATY JĘZYKOWE W KALISZU POMORSKIM
7 marca br. młodzież z oddziałów gimnazjalnych i klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 1 w Złocieńcu pod opieką pani Anny Luc i pani Iwony Adamczyk uczestniczyła w warsztatach języka angielskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim. Kilkugodzinne zajęcia były prowadzone przez anglistów kaliskiego liceum i podzielone zostały na komponenty zgodnie z programem nauczania obowiązującym w klasach dwujęzycznych, który przygotowuje do certyfikatów Cambridge od poziomu B1 do poziomu C2. Zajęcia okazały się wymagające, ale nasi uczniowie poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami. Ponadto dowiedzieli się jak funkcjonują klasy dwujęzyczne i jakie wymagania są stawiane przed przyszłymi licealistami. Oprócz podszlifowania umiejętności językowych, młodzież zwiedziła także budynek szkoły i zapoznała się z ofertą edukacyjną placówki. Dziękujemy za zaproszenie i już niedługo wrócimy do Kalisza, by uczestniczyć w Konkursie Języka Angielskiego.
Obraz może zawierać: 16 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz