Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Opublikowano: środa, 14, grudzień 2016

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej 400 x 179

Dnia 12.12.2016 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej przy Zespole Szkół w Złocieńcu odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół ze Złocieńca, podopieczni z Placówki Wychowawczej z Trzcińca oraz uczniowie złocienieckich gimnazjów. Nasi podopieczni rozegrali dwa mecze grupowe.

Pierwszy nieszczęśliwie zremisowali z zespołem ze szkoły średniej 1 do 1 a drugi nieznacznie ulegli ekipie z Trzcińca 1 do 2. Zajęliśmy ex aequo 2 miejsce w grupie z zespołem ze szkoły średniej i niestety w wyniku nieszczęśliwego losowania nie awansowaliśmy dalej. Wszyscy nasi zawodnicy i zawodniczki zasłużyli na słowa uznania i gratulacje za grę na wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem.
Nasza ekipa:
1. Kubiak Agnieszka